Template Image 5

infobulletin 13 september 2018

(downloaden)

10 september

11

12

13

Schoolfoto-graaf

groepsfoto

14

Inleveren vragenlijst gesprekken

15

Corso

16

17

18

Prinsjesdag

19

20

19.00 Zakelijke ouderavond

20.00 informatie-avond groepen 8

21

Siemon en Andrea afwezig

22

23

24

Andrea afwezig

Groep 1/2A

Ouderochtend

Informatie middag voor de groepen 3-7

25

Groep 1/2 voorstelling ‘Pablo’ in speellokaal

Siemon en Marieke afwezig

26

Siemon en Andrea afwezig

Groep 1/2 C

ouderochtend

27

Survival voor alle Olingertil-kinderen

28

Siemon afwezig

29

30

01 oktober

02

Ouderochtend groep 1/2b

03

04

Dierendag

05

06

07

                           

Corso 15 september

Onze school doet weer mee aan de corso op de Damsterdag. Er is door de werkgroep weer een schitterende wagen gemaakt. Daarnaast lopen er tweehonderd kinderen van onze school mee in de stoet. De diverse loopgroepen hebben van de corsogroep instructies gekregen voor de kleding. Zo krijgen we een mooi geheel en komen we goed voor de dag.

Er zijn twee optochten op zaterdag 15 september:

Middag optocht:

U wordt met uw kind om 13.30 uur verwacht op de Wilhelminaweg. Uw kind heeft het pakje dan al aan. Het is belangrijk om op tijd te zijn omdat de kinderen nog van extra kleding worden voorzien. De optocht start om 14.00 uur.

De tocht eindigt bij de loods van gemeentewerken aan de Dijkhuizenweg. U kunt uw kind daar weer afhalen.

Avond optocht:

U wordt om 19.30 uur met uw kind in optocht kleding, verwacht aan de Dijkhuizenweg. De tocht start om 20.00 uur. De optocht eindigt in de Wijkstraat. U haalt uw kind daar weer op.

De prijsuitreiking is om 17.00 uur in de Nicolaikerk. U bent daar van harte welkom.

Zondag 16 september is de kijkdag. U kunt alle corsowagens nog eens bewonderen op het Kerkplein.

Indien u nog een vraag heeft kan deze gesteld worden via: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 
 

 
 

Extra sportactiviteit op de Olingertil

De Olingertil heeft de mogelijkheid om voor alle kinderen een sportieve dag te organiseren. De leerlingen van groep 7 en 8 mogen op 27 september naar de survivalbaan in Stedum. Alle andere kinderen krijgen een mini survival op het plein. Voor de groepen die naar Stedum gaan is vervoer nodig. We zoeken daarvoor ouders die willen rijden.

Groep 7   vertrek bij school om 08.30   terug bij school om 10.30 uur

Groep 8A vertrek bij school om 09.15  terug bij school om 11.15 uur

Groep 8B vertrek bij school om 10.00 terug bij school om 12.00 uur

Chauffeurs opgeven bij de leerkracht van uw kind.

Informatie naar ouders:

20 september 19.00 - 20.00 uur Zakelijke ouderavond. 

Op 20 september is de zakelijke ouderavond. We starten om 19.00 uur. Er wordt een overzicht gepresenteerd van de activiteiten van de ouderraad en de medezeggenschapsraad van het afgelopen jaar. Ook wordt de besteding van de ouderbijdrage verantwoord. Dit is in de centrale hal van de Olingertil.

20 september 20.00 - 21.30 uur Informatieavond groep 8. 

Op 20 september is er voor ouders van groep 8 voorlichting over het traject naar het voortgezet onderwijs. Dit is in het lokaal van een van de groepen acht.

24 september 13.00 -14.00 uur. Informatiemiddag voor de groepen 3-7.

Op 24 september wordt er door de leerlingen een voorlichting aan ouders gegeven over de wijze waarop er in de klas wordt gewerkt. U bent van harte welkom om deze presentatie bij te wonen. Het is in de klas van uw kind.

24 september 08.15 - 11.00 meedraaiochtend groep 1/2  A

26 september 08.15 - 11.00 meedraaiochtend groep 1/2  C

02 oktober 08.15 - 11.00 meedraaiochtend groep 1/2  B

Alle ouders worden door de leerkracht uitgenodigd om te komen kijken in de groep van uw kind.

Fluor ouders

Op de maandagmorgen wordt er met fluor gespoeld door de leerlingen. We zoeken nog een aantal ouders die ons wil helpen met het uitdelen van de bekers met fluor. U hoeft niet iedere maandagochtend, het kan ook om de week of eens per drie weken. Indien u wilt meehelpen kunt u zich aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Luizenmoeder of -vader gevraagd

Maandagochtend na elke vakantie worden de kinderen gecontroleerd op hoofdluis.

We zoeken nog een ouder die ons wil helpen met het controleren. De controle is van 8.15 uur tot ongeveer 10.00 uur. Indien u wilt meehelpen kunt u zich aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Conciërge

Op de donderdagen en vrijdagen is een extra conciërge in de Olingertil. Hoessein komt dit schooljaar bij ons om te leren wat je moet doen als conciërge.

  

 
 

Oudergesprekken

Alle leerkrachten hebben de oudergesprekken gepland via ons ouderportaal. Het is daarom belangrijk dat uw account geactiveerd is. Wanneer het rooster voor de oudergesprekken in het ouderportaal klaar staat, krijgt u een mail, zodat u zichzelf kunt inplannen.

Jantje Beton

Gisteren hebben de leerlingen van de groepen zeven en acht een lotenboekje van de Kleine Jantje Beton Loterij mee naar huis gekregen. In dit boekje zitten machtigingen en bedankbriefjes voor mensen die een lot (of meerdere loten) willen kopen.
Van 12 t/m 26 september kunnen de kinderen proberen om zoveel mogelijk loten te verkopen. De opbrengst gaat voor de helft naar Jantje Beton, die daarmee buitenspelactiviteiten financiert. De andere helft gaat naar de school. Dit geld gebruiken we om het buitenspelen te stimuleren.
Wij werken alleen met machtigingen. De kinderen mogen geen contant geld aannemen.
Op de site van Jantje Beton vindt u meer informatie over de actie.

Rapporten inleveren

Wanneer uw kind zijn of haar rapport nog niet heeft ingeleverd, wilt u dan deze volgende week meegeven.

Naschoolse Activiteiten

Vanaf woensdag 26 september start de naschoolse activiteit: Sportmix.

Allerlei leuke en speelse sport- en bewegingsactiviteiten. Je hoeft je hiervoor niet apart op te geven. Je kunt komen wanneer je wilt.

Kosten: 1 euro per keer.

U leest alles er over op de bijgevoegde poster.

Hieronder de activiteiten die je kunt gaan doen:

NSA OPwierde:

27/09    Badminton/tennis

04/10    James Bondspel

11/10    Hockey

18/10    Trefbal

01/11    Tumblingbaan

08/11    Atletiek

15/11    Kracht en conditiecircuit

22/11    Acrogym

29/11    Voetbal

06/12    Stoeispelen

13/12    Blikspuit

NSA Olingertil:

26/09: Blikspuit

03/10:  Indianentrefbal

10/10: Freerunning

17/10:  Water & Vuur

31/10: Winkel van Sinkel

07/11:   Olympia

14/11: Super Mario

21/11: 10 Tellen in de Rimboe

28/11: James Bond Spel

05/12: GAAT NIET DOOR I.V.M. SINTERKLAAS

12/12: Apenkooi