Template Image 4

infobulletin 11 mei 2017

(downloaden)

 

             

8

9

10

11

Praktisch verkeers-examen groep 7

Juf Marianne is op cursus

Kunst-carrousel

19.30 corsopakken maken

12

Juffen verjaardag in groep 1 en 2

Juf Marianne is op cursus

13

14

15

16

17

19.30 corsopakken maken

18

Meester Siemon afwezig

19

20

21

22

Meester Siemon en

juf Marieke afwezig

23

19.30 u corsopakken maken

24

25

Hemelvaart

Kinderen vrij

26

Kinderen vrij

27

28

29

30

Lancering school-app 13.30 uur

31

Kamp groep 8

1

Kamp groep 8

2

Kamp groep 8

3

4

5

Pinksteren

Kinderen hele week vrij

6

7

8

9

10

11

                           

 

Juffendag groep 1 en 2

Vrijdag 12 mei vieren de leerkrachten van groep 1 en 2 hun verjaardag. De kinderen hoeven deze ochtend geen eten en drinken mee te nemen. Alle kinderen mogen verkleed komen.

Cito eindtoets

Groep 8 heeft in april de eindtoets gemaakt. Het is voor de leerlingen altijd spannend om te wachten op het resultaat. Ook voor ons als school is het vanzelfsprekend spannend. Wij willen erg graag dat onze leerlingen in vergelijking met de andere scholen in Nederland goed presteren. We mogen onze leerlingen weer feliciteren, want ze hebben het heel goed gedaan. Het eindresultaat is ruim boven de norm die de onderwijsinspectie aan onze school stelt.

De leerlingen krijgen vandaag hun totale eindscore mee. In de loop van de volgende week komt er een overzicht waar per leerling is af te lezen hoe de verschillende onderdelen gemaakt zijn. De verwachting is dat deze resultaten op vrijdag de 19e binnenkomen. In de volgende nieuwsbrief hoort u ook de definitieve score van onze school.

Broodtrommels

Zou u erom willen denken wanneer u uw kind een andere broodtrommel meegeeft, deze broodtrommel hetzelfde formaat heeft als de broodtrommel met het schoollogo. Alle broodtrommels komen in een krat en wanneer de maten verschillen, wil dit niet goed gestapeld worden.

Avondvierdaagse

Ook dit jaar kunnen de kinderen zich via school aanmelden voor de avondvierdaagse in Delfzijl. We lopen als school mee met de 5 km. In de bijlage bij dit infobulletin staat meer informatie en vindt u de aanmeldingsstrookjes voor de avondvierdaagse. Deze wordt gehouden van 19 t/m 22 juni 2017. De kosten voor het lopen van deze vierdaagse bedragen dit jaar € 6.50. De strookjes kunnen ingeleverd worden bij de leerkracht. Bij opgave moeten ook de inschrijvingskosten betaald worden. In de bijlage treft u de begeleidende brief aan met aanmeldstrookje.

Corsonieuws

Vanavond, donderdag 11 mei, is de eerste knutselavond op school. Vanaf 19.30 uur bent u welkom in de centrale hal om het pak van uw kind(eren) te maken. Denkt u er wel aan om de benodigdheden mee te nemen?

- 11 mei 19.30 uur: corsopakken maken op school

- 17 mei 19.30 uur: corsopakken maken op school

- 23 mei 19.30 uur: corsopakken maken op school

Benodigdheden:

Groep 3/4: 

- schaar, pritt-stift, voor de meisjes graag een zwart t-shirt inleveren.

Groep 5/6: 

- Jongen: schaar, pritt-stift, meetlint, pen/potlood, wit t-shirt (korte mouwen)

- Meisje: schaar, pritt-stift, pen/potlood, nietmachine, kranten, wit t-shirt (korte mouwen)

Groep 7/8:

- Jongen: schaar, 2 Grijze vuilniszakken (stevig plastic, niet die dunne), oude kranten, nietmachine

- Meisje: schaar, oude kranten, nietmachine

Kar-kinderen

De ouders van de kar-kinderen hoeven niet op school te komen, dit wordt allemaal door het team zelf verzorgd. Wilt u wel een wit t-shirt inleveren in een plastic tas voorzien van de naam en klas van uw kind? Graag uiterlijk 19 mei inleveren. 

Pluiswerk voor ouders van kar-kinderen 

Net als vorig jaar krijgen alle ouders van kar-kinderen wel een tas met pluiswerk mee naar huis. In de komende weken krijgt uw kind een plastic tas mee naar huis met roosjes die nog geplozen moet worden. Wij zouden het erg op prijs stellen als u deze netjes geplozen weer inlevert. Uiteraard krijgt u een handleiding, zodat u weet hoe u dit kunt doen.

Alle hulp is welkom, dus als u meer pluiswerk mee naar huis wilt, pak gerust een extra tas uit de corsobak.

Meer informatie en vragen

Bij vragen kunt u ons altijd een bericht sturen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Stadsloop Appingedam

Zaterdag 24 juni a.s. is de Stadsloop Appingedam, we gaan als school deelnemen aan de Stadsloop!

Je kunt je opgeven voor onderstaande onderdelen:

De jongens en meiden van 4 t/m 6 jaar rennen 500 meter

met de Kidsrun (start is om 16.45 uur).

De jongens en meiden van 7 t/m 12 jaar rennen 1000 meter met de Kidsrun (start is om 17.00 uur).

De jongens en meiden welke mee willen lopen aan de recreantenloop (5 of 10 km) starten om 19.45 uur.

De kosten voor de Stadsloop wordt bekostigd door onderwijsbureau Marenland.

Meer informatie over de Stadsloop vindt u in de bijlage.

Ouders voor Elkaar organiseert:

“Wijs met media”

Hoe help je kinderen om op een veilige en gezonde manier met (nieuwe) media om te gaan?

Als ouders krijg je tijdens deze workshop inzicht in de manier waarop je je kinderen mediawijs kan maken. Maja Dijkstra, jongerenwerker met ervaring op het gebied van social media zal voorlichting komen geven en vragen beantwoorden.

Kom gezellig langs, de koffie en thee staat klaar!

Donderdag 18 mei van 8.30u-9.30u in de ruimte van Kids2B

Aanmelden kan bij Carmen Akollo of zie de facebook pagina van CJG DAL