Template Image 7

infobulletin 20 april 2017

(downloaden) 

              

 

  

 

 

 

 

 

17

2e paasdag

18

19

20

Centrale Cito eindtoets

Kijkles Rots en Water

21

Konings-spelen

22

23

24

Hele week vakantie

25

26

27

28

29

30

1 mei

2

3

4

Doden-herdenking

5

Bevrijdings-dag

Leerlingen vrij

6

7

8

Deze week entreetoets groep 7

9

Kunst-carrousel

10

11

Praktisch verkeers-examen groep 7

Kunst-carrousel

12

13

14

                           

maandag            dinsdag                  woensdag               donderdag             vrijdag             zat.      zon.

 

 

 

 

Koningsspelen

Morgen zijn de Koningsspelen.

Fijn dat er vanuit de ouders van onze school weer hulp komt. U wordt op het volgende tijdstip verwacht:

Ouders die meehelpen met het ontbijt           08.00 – 09.15 uur

Ouders die meehelpen met de sportdag         09.15 – 12.00 uur groep 1 t/m 4

Ouders die meehelpen met de sportdag         09.15 – 13.15 uur groep 5 t/m 8

Alle hulp start op school. Begeleiders van groep 5 t/m 8 gaan vanaf school naar het sportveld.

Leerlingen van groep 1 t/m 4 zijn om 12.00 uur vrij.

Leerlingen van groep 5 t/m 8 zijn om 13.15 uur vrij.

 

Schooltijden en opvang buiten de schooltijden.

De lestijden van onze school zijn van 08.15 – 14.00 uur.

Vanaf 08.00 uur is er toezicht op het plein en vanaf dat tijdstip zijn de leerlingen van de onderbouw welkom in de groep waar de leerkracht dan aanwezig is. Indien de starttijd van 08.00 uur te laat voor u is, kunt u gebruik maken van de opvang in de Olingertil via Kids2B. Er dan toezicht voor uw kind vanuit de opvang. Dit is op onze school prima geregeld. Wij willen dan ook erg graag dat u zich aan deze afspraak houdt en uw kind niet voor de afgesproken tijd in de klas brengt, of op het plein afzet.

 

Koningsspelen: planning van de dag

Vrijdag 21 april zijn de Koningsspelen. We starten de dag met de opening van de voetbalkooi door wethouder Van Bostelen.

Hij zal de voetbalkooi met een mooie trap richting de goal openen en zal tevens het jeugdsportfonds- en jeugdcultuur fonds onder de aandacht brengen.

Alle ouders / verzorgers en kinderen mogen om 8.30 uur om de voetbalkooi heen komen staan.

Aansluitend gaan we de Koningsdans ‘Okido’ met z’n allen doen. Daarna gaan alle kinderen naar binnen en gaan we het ‘Koningsontbijt’ nuttigen.

Belangrijke tijden zijn:

8.30 uur           Opening voetbalkooi door wethouder Van Bostelen (alle ouders / verzorgers mogen hierbij aanwezig zijn)

8.35/8.40 uur   Koningsdans “Okido” bij de voetbalkooi

8.45 uur           Alle kinderen vertrekken richting de klas voor het Koningsontbijt

9.20 uur           Bovenbouwgroepen 5 t/m 8 vertrekken richting de voetbalvelden Pelikanen /

vv Appingedam

9.30 uur           Start Koningssportdag voor de onderbouwgroepen 1 t/m 4

9.45 uur           Start Koningssportdag bovenbouwgroepen 5 t/m 8

12.00 uur         Einde Koningssportdag onderbouwgroepen. De groepen 1 t/m 4 zijn om 12.00 uur vrij

13.00 uur         Einde Koningssportdag bovenbouwgroepen. De groepen 5 t/m 8 zijn om 13.15 uur weer op school en dan vrij.

4 mei dodenherdenking

Op donderdag 4 mei neemt groep 8 deel aan de jaarlijkse 4 mei herdenking in Appingedam. Hierbij zullen ook enkele leerkrachten aanwezig zijn.

Bij het Joods monument in de Broerstraat zal door een aantal leerlingen een bloemstuk worden gelegd. Daarna gaan we in een stille tocht naar het oorlogsmonument in de Wijkstraat. Daar zullen enkele sprekers en scholen een bijdrage leveren aan het programma. Hier wordt namens de Jan Ligthart een krans gelegd. Daarna volgt een defilé waarbij alle kinderen een bloem bij het monument leggen. Deze bloemen zullen daar aanwezig zijn. De kinderen die komen, vragen we om 19:00u te verzamelen bij het raadhuis in de Wijkstraat. Vanuit daar zullen we vertrekken naar het Joods monument.

Het programma zal ongeveer om 20:30u afgelopen zijn. 

 

Vrijdag 5 mei Bevrijdingsdag

Alle kinderen zijn deze dag vrij.

Praktische verkeerstoets.

Leerlingen van groep zeven hebben elf mei de praktische verkeerstoets. Zorgt u er voor dat ze een goede fiets hebben om de proef te kunnen rijden. Omdat het overdag is zijn vooral de rem, de bel, vaste spatborden, goede zadelhoogte meer belangrijk dan de verlichting.

NSA Kindertheater

Het Kindertheater is op eerdere informatie aangegeven als een activiteit voor de onderbouwgroepen. Dit is niet juist. Kindertheater is voor de leerlingen van de groepen 3 t/m 6. (aanmelden is nog mogelijk).

School bekers

Op school zijn nieuwe rubberen ringen en ‘stolpjes’ verkrijgbaar voor de bekers. Ze kosten €1,00 euro per set. De ouders/verzorgers die al eerder een rubberen ring gekocht hebben kunnen gratis een ‘stolpje’ komen halen bij Lisa.

 

OBS Jan Ligthart Appingedam regiokampioen Schoolvoetbal.

De eerste plaats was woensdag 19 april voor het elftal van OBS Jan Ligthart te Appingedam. Op de laatste speeldag van het regionale schoolvoetbaltoernooi is er gespeeld tegen de teams van de basisscholen Noorderbreedte, Tasveld en de Borgstee. Het was een heel spannend toernooi. Alle teams speelden drie wedstrijden. De teams van basisschool Noorderbreedte en obs Jan Ligthart eindigden met een gelijk puntenaantal, maar omdat de Jan Ligthart een beter doelsaldo had werden zij kampioen van de regio Appingedam – Delfzijl.

Het team van obs Jan Ligthart Appingedam mag nu meedoen aan de volgende ronde in het KNVB schoolvoetbaltoernooi. We zijn natuurlijk apetrots op onze voetbal kanjers!

 

Het volgende toernooi wordt gespeeld in Muntendam op 17 of 24 mei. Supporters zijn van harte welkom!

 

Het team van  o.b.s. Jan Ligthart  wenst u: